Dodatki

 

Prowadzimy Nostalgię kilka lat i ciągle jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby. Staramy się, by standard naszych usług był jak najwyższy, dbając jednocześnie o to, by panowała przyjazna atmosfera. Dlatego oprócz noclegu ze śniadaniem, znajdziesz u nas coś więcej:

imprezy okolicznościowe

Wielokrotnie nasi Goście organizowali u nas urodziny, imieniny bądź inne imprezy. Latem idealnym miejscem do tego celu jest zadaszony taras. Można też wykorzystać grilla. W przypadku niepogody można skorzystać z naszej kuchni.

Święta

Bardzo lubimy przyjmować Gości w Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Nostalgia oferuje wtedy prawdziwą świąteczną atmosferę i tradycyjne potrawy. Od kilku lat przy naszym świątecznym stole zasiadają Goście z różnych stron Polski i nie tylko.

luty, marzec czy listopad

Większość osób kojarzy wypoczynek nad morzem z okresem letnim. Tymczasem nawet zimowe czy jesienne miesiące też mają swoje plusy. Odwiedzają nas wtedy amatorzy biegania, nordic-walking czy innych sportów, a także inne osoby, które chcą w tym czasie zaczerpnąć świeżego powietrza. W takich miesiącach w naszych pokojach zawsze jest ciepło, a ścieżki rowerowe, promenady, a wreszcie i plaża, wolna od tłumów, zapraszają do spacerów.

Studio Przy Lesie